Do dyspozycji naszych gości, oddajemy dostęp do budynku SPA, w którym znajdziecie Państwo basen, wraz z wydzielonym, bezpiecznym brodzikiem dla dzieci, 2 sauny – suchą oraz parową, a także jacuzzi. Zarówno w basenie jak i w jacuzzi skorzystać Państwo możecie z dodatkowych udogodnień takich jak np. masaże biczami wodnymi o różnym nasileniu.

Budynek SPA znajduje się w centralnej części kompleksu – pomiędzy budynkami mieszkalnymi. Aby się do niego dostać możecie Państwo skorzystać zarówno z drogi, która prowadzi przez zewnętrzne podwórko, jak również przez podziemny, ogrzewany garaż. Z jego poziomu oddzielna winda zawiezie Państwa wprost pod przebieralnie, w których bez obaw, zostawić można wszystkie swoje rzeczy w zamykanych na kluczyk szafkach. Wybór tej drugiej możliwości – skorzystanie z drogi garażowej, gwarantuje Państwu przyjemny spacer na basen, nawet w chłodne, zimowe wieczory.

Warto również wspomnieć, że nad Państwa bezpieczeństwem podczas odpoczynku na terenie Spa stale czuwa wykwalifikowany ratownik. Jest on gotów udzielić Państwu niezbędnej pomocy w sytuacji zagrożenia, a także w razie potrzeby, poprowadzić lekcje pływania dla Państwa pociech.

W budynku SPA znajduje się również nasza bawialnia dla dzieci. Czynna w godzinach 10:00-20:00. Filmy z bawialni znajdziecie Państwo na samym dole, pod zdjęciami basenu i sauen.

Zobacz nasze apartamenty  Skontaktuj się z nami!