Zakopane – pierwszy dzień i wizyta u Kuby i Ludwika w Professional Zakopane 20.09.2016

gnojowóz w podróży hotel mercure kasprowy myjnia professional zakopane jakub kaliński ludwik sługocki ford f250 5.9 v8 nowotarska 24

20.09.2016 było zimno, ale nie padało, więc nie mogło się obyć bez kruza po mieście. Powoli przyzwyczajam się do węższych lusterek. Z garażu wyjeżdżam na centymetry, ale na ulicy nie muszę się już martwić, że skoszę pieszego albo rowerzystę – ratuję ludzi po prostu :)

Gnój ze swoim charakterem na pewno bardziej pasuje do Zakopanego niż do Sopotu, po którym ostatnio sporo jeździł. Tutaj na ulicach często widać traktory, zaprzęgi konne czy Unimoga z węglem, a rzadziej Ferrari czy inne Bentleje. To trochę jak z obuwiem – szpilki na Krupówkach  wyglądają po prostu śmiesznie. Co innego na Giewoncie :)

Najpierw ruszyłem w stronę Kościeliska, a konkretnie pod Hotel Kasprowy. To tu kręcono „Rozmowy kontrolowane”, a Perszing(nie generał..) stąd udał się(nie z własnej woli) na „tamten świat”.

SONY DSC
Podjazd pod Hotel Kasprowy.
SONY DSC
Podjazd pod Hotel Kasprowy.
SONY DSC
Podjazd pod Hotel Kasprowy.
SONY DSC
Podjazd pod Hotel Kasprowy.

Rano umówiłem się tu na myjni w garażu podziemny hotelu. „Professional” prowadzona przez Kubę i Ludwika to miejsce, w którym Wasze auto na pewno chciałoby być. Chłopaki zajmują się detailingiem jeszcze od przedwojny(hehehe), a doświadczenie zdobywali również w Skandynawii, gdzie maniany się nie odp@#$%^la :)

Professional(izm) macie tu w standardzie. Nie musicie się obawiać, że będą się na waszym aucie uczyć. Umyją, odkurzą, naprawią lakier, nałożą powłokę ochronną itd – wszystko co tylko sobie wymyślicie.

SONY DSC

SONY DSC
Przyczajony Lincoln.

SONY DSC

SONY DSC
Ludwik dopieszcza detale.
SONY DSC
Ludwik dopieszcza detale.
SONY DSC
Siadacie na kanapie, bierzecie dłoń gazetę, a przez szybę obserwujecie pucowanie waszego auta.
SONY DSC
Kosmetyków nie braknie.
SONY DSC
Klimaty z poczekalni.

SONY DSC

SONY DSC
W oczekiwaniu na odbiór auta możecie zapoznać się z historią marki BMW – chłopaki mają tu chyba wszystkie modele świata :)
SONY DSC
CALL NOW :)

Piszę o nich nie bez powodu. Goście naszych apartamentów mają tam spore zniżki. Na hasło Nowotarska24.com chłopaki zapomną o oficjalnym cenniku. Myjnię możecie też potraktować jak parking, bo spod hotelu wjeżdża na Gubałówkę wyciąg krzesełkowy. No chyba, że wolicie na pieszo. Auto się czyści, a Wy podziwiacie widoki – z Gubałówki lub widokowej kawiarni w Hotelu. Gdybyście jednak woleli poczekać przy aucie, to też nie będziecie się nudzić, bo w hali garażowej zawsze można obejrzeć jakieś ciekawe fury, lub posiedzieć w klimatycznie urządzonej poczekalni. Kuba i Ludwik to maniacy samochodowi, więc gadka na pewno będzie się kleiła :)

SONY DSC

20160920_155002 20160920_155343 20160920_155438 20160920_1601410

SONY DSC

SONY DSC
Efekt końcowy.

Film z przejażdżki i mycia:

Did you like this? Share it!

Leave Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.