Umiejscowienie budynku w ścisłym centrum miasta, pozwoli Państwu na odpoczynek od jazdy samochodem, a także na zaoszczędzenie sporych sum, na płatnych parkingach. Odległość do kluczowych ‘szlaków turystycznych’ , takich jak np. Krupówki, wyciąg na Gubałówkę czy Wielka Krokiew, jest bowiem na tyle bliska, że bez problemu dotrzeć można do nich pieszo.

Ponadto w odległości 600m od naszego budynku, znajduje się Dworzec PKP oraz PKS, z których regularnie odjeżdżają autobusy do takich miejsc jak Morskie Oko, Kuźnice, czy Kościelisko. Oprócz wielu dostępnych linii autobusowych, możemy również zaproponować naszym gościom kontakt do zaprzyjaźnionego z nami taksówkarza, a także dorożkarza, który odbierze Państwa z dziedzińca i zawiezie w dowolnie wybrane miejsce.

Dodatkowym atutem naszej lokalizacji jest z pewnością bliskość również wobec takich miejsc jak sklepy spożywcze, szpital, apteka czy też park z placem zabaw dla dzieci. Sąsiadujący z budynkiem od strony ul. Sienkiewicza, widoczny na zdjęciach, mały park przy potoku, z regularnie strzyżonym trawnikiem, ławeczkami wzdłuż alejki, stanowi idealne miejsce na spacer z psem lub krótki odpoczynek po zejściu ze szlaku.

Najbliższe atrakcje


Gubałówka

Kolej linowo-terenowa


Aqua Park

Park wodny Zakopane


Krupówki

Najsłynniejsza ulica w polskich górach

Nasz obiekt

Na zamieszczonych niżej zdjęciach przedstawiamy Państwu nasz kompleks. Obiekt został oddany do użytku w 2010 roku. Swoim wyglądem świetnie wpisuje się w architekturę podhalańską, pomimo zastosowania bardzo nowoczesnych rozwiązań, takich jak np. szklane balkony oraz widokowe, przeszklone windy. Do budowy naszego budynku wykorzystano materiały najwyższej jakości, o czym świadczyć mogą np. granitowe wykończenia klatek schodowych, a także wysokiej klasy drzwi wejściowe do mieszkań.

Kompleks składa się z 3 budynków mieszkalnych, pomiędzy którymi znajduje duży dziedziniec wraz z miejscami parkingowymi, a także mniejszy budynek, w którym znajduje się Spa. Pod terenem całej nieruchomości, usytuowany jest podziemny garaż, z ilością miejsc, odpowiadająca ilości mieszkań.

Zarówno część mieszkalna jak i garażowa znajdują się pod stałym monitoringiem kamer, a także pod nadzorem, działającej 24 godziny na dobę, ochrony. Całodobowy dozór nad naszym kompleksem, pełni znana firma JUWENTUS. Wspomniany monitoring obejmuje dodatkowo sąsiadujące z budynkiem ulice, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa naszych gości. Aby wejść, lub wjechać samochodem, na teren kompleksu, należy posiadać klucze wraz z pilotem. W przeciwnym razie konieczne będzie podanie wymaganych przez ochronę informacji, takich jak imię, nazwisko, a także numer wynajmowanego apartamentu. Dzięki temu na terenie naszej posesji nie znajdują się niepowołane osoby.

Znajdź miejsce dla siebie!Apartamenty